За підтримки ПрАТ «Укргідропроект» видана книга «Бетонні гравітаційні та арочні греблі на скельній основі»

За підтримки ПрАТ «Укргідропроект» видана книга «Бетонні гравітаційні та арочні греблі на скельній основі», автори - В.І. Бронштейн, О.І. Вайнберг, Е.Г. Газієв, Ю. О. Ландау, Ю.Б. Мгалобелов

У книзі на основі аналізу матеріалів по побудованих бетонних греблях, накопиченого досвіду їх експлуатації викладені сучасні підходи до вирішення комплексу питань, пов'язаних з проектуванням, будівництвом і експлуатацією бетонних гравітаційних і арочних гребель на скельних основах. Наведено відомості про скельні основи, їх основні характеристики, розглянуті питання сполучення бетонних гребель зі скельними основами, методи їх покращення, конструктивно-технологічні особливості бетонних гребель, включаючи греблі з укоченого бетону, сучасні методи розрахункового обґрунтування надійності і безпеки гребель. Сформульовано сучасні тенденції розвитку та підвищення ефективності бетонних гребель.

Книга призначена для фахівців-гідротехніків, що займаються питаннями досліджень, проектування, будівництва і експлуатації бетонних гребель, а також може використовуватися як навчальний посібник для університетів.