Історія компанії

Історія приватного акціонерного товариства «УКРГІДРОПРОЕКТ» почалася 25 травня 1927 р., коли рішенням уряду було створено Бюро водних досліджень, яке перетворилося з часом на потужний інститут з проектування водогосподарських та гідроенергетичних об'єктів.

Профіль діяльності ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ» великий і включає каскади ГЕС на Дніпрі та Дністрі, за кордоном, споруди вітрових електростанцій, водосховища, великі канали в Донбасі і Придніпров'ї, судноплавні споруди, гідротехнічні споруди об'єктів гірничодобувної промисловості, лінії електропередач, підстанції, мости, дороги, підприємства будіндустрії, житлові селища.

На всіх етапах розвитку, проектуючи складні та унікальні споруди, компанія була ініціатором впровадження багатьох технічних рішень, розроблених і здійснених вперше в країні, які забезпечили не тільки значну економію коштів, а й нову якість.

Подолавши найважчий спад, викликаний переходом на нові умови господарювання, ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ» зберегло свою профільну спрямованість, кадрове ядро і рейтинг за рахунок активної діяльності як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку.

Починаючи з 1991 р. було запроектовано 11 гідровузлів у В'єтнамі, багато з яких вже успішно експлуатуються і будуються, а також об'єктів в Мексиці, Іраку, Венесуелі, Лаосі, Ефіопії, Афганістані, Китаї та інших країнах.

З середини дев'яностих компанія бере участь у модернізації систем забезпечення безпеки гідроенергетичних споруд в Україні.

З 2000 р. ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ» включено до складу елітних організацій України, в цей же час була успішно впроваджена сертифікована міжнародним органом система менеджменту якості ISO 9001.
Основною запорукою успішної діяльності та надбанням компанії були і залишаються висококваліфіковані інженери і організатори проектної справи.

У 2010 році в рамках структурної реорганізації ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ» був створений ПРОЕКТНО - ІНЖИНІРИНГОВИЙ КОМПЛЕКС «ГРАНТ» у складі:

  • ТОВ «ГІДРОТЕХПРОЕКТ»;
  • ПРАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ»;
  • ТОВ «УКРАТОМЕНЕРГОПРОЕКТ»;
  • ТОВ «МІЖВІДОМЧИЙ ЦЕНТР ІНЖЕНЕРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГІДРОПРОЕКТ» є правонаступником ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРГІДРОПРОЕКТ», що в свою чергу є правонаступником Відкритого акціонерного товариства «Укргідропроект»